1. Anasayfa
 2. Ekonomi

Morhipo Kimin? Morhipo Ne Zaman Kuruldu?

Morhipo Kimin? Morhipo Ne Zaman Kuruldu?

Morhipo.com’un kurucusu kimdir? Morhipo’nun kuruluş hikayesi, faaliyete başlama zamanı ne zamandır? Morhipo kimin, güvenilir midir? Morhipo’nun sahibi kim?

İnternet alışverişinin hızla geliştiği bir dönemdeyiz. Reel mağazalara göre çok uygun fiyatlara ürünlerin satıldığı internet mağazaları hepimizin gözdesi olmuş durumda. Özellikle giyim üzerine hizmet veren internet siteleri oldukça revaçtadır. Bu sektörün öncüleri içerisinde yer alan Morhipo, özel indirim fırsatları ile dikkat çeken firmalardan birisidir.

Özel indirim kulübü olarak faaliyet gösteren bu site, zengin ürün çeşitliliği, kişiye özel kuponları, büyük indirim fırsatları gibi dikkat çekici uygulamaları sayesinde sektörde önemli bir konum kazanmıştır.

Kuruluşundan itibaren birçok dalda ödül alan Morhipo, dünya çapında ün kazanmış markaların ürünlerini de müşterilerine sunarak farklılığını ortaya koymuştur. Bu yazımızda sektörün ileri gelenlerinden Morhipo’nun kuruluş serüvenin detaylarını sizlerle paylaşacağız.

Morhipo.com Kuruluş Hikayesi

Boyner Grup tarafından 2011 yılında faaliyete başlayan morhipo.com özel fırsat ürünlerini ve yeni sezon ürünlerini bir araya getirerek ülkemizde e-ticaret alanında öncü bir site olmuştur. Hem ülkemizin hem de dünyanın ünlü markalarından oluşan 5 binin üzerinde markanın, çeşitli kategoriler altında ürünleri satışa sunulmaktadır.

Kuruluşundan itibaren hızla gelişen morhipo.com Europe500 tarafından 2015 yılında Avrupa’nın en hızlı büyüyen ticaret sitesi ödülünü kazanmıştır. Yine 2015 ve 2016 yıllarında önde gelen anket firmalarından MMA Türkiye’nin yaptığı ankette yarın dikkat çeken mobil uygulamaları içinde moda kategorisinde 2 defa birincilik ödülü kazanmıştır.

Koşulsuz müşteri mutluluğu felsefesiyle hareket eden site, yüksek güvenlik önlemleri altında tüketicilerin en maksimum seviyede memnuniyet sunmaya devam ediyor. 2016 yılı itibariyle tek tıkla ödeme uygulamasını hayata geçiren Morhipo 7/24 alışveriş yapma imkânı sağlıyor.

Morhipo Kurucusu Kimdir?

Morhipo kimin sorusu son zamanlarda alışveriş yapan herkesin aklına gelen ilk sorulardan birisidir. Biz de yazımızın bu bölümünde Morhipo kimin sorusuna cevap vereceğiz. Moda sektörünün e-ticaretteki önemli bir payını elinde bulunduran morhipo.com Cem Boyner tarafından 2011 yılında Boyner Holding çatısı altında kurulmuştur.

Uzun süre internet mağazacılığından uzak duran Boyner Grubu nihayet morhipo.com ile 2011 yılında bu sektördeki yerini almıştır. Büyük bir gelişim gösteren morhipo.com 2014 yılında %117 ve 2016 yılında %55 gibi bir oranda büyüme sağlamıştır. Özel indirim kulübü ve yüksek indirim oranları ile faaliyetlerine devam eden Morhipo, kadın, erkek, ayakkabı, çanta, spor giyim, çocuk, ev yaşam, kozmetik ve aksesuar kategorilerinde müşterilerine hizmet veriyor. Boyner grubun kendi markası olan Agenda, People by Fabrika ve Divarese’nin önemli koleksiyonlarını yüksek indirimlerle müşterilerine sunmaya devam ediyor.

Diğer E-Ticaret Sitelerinin Başarı Hikayeleri

Kaynaklar : Morhipo.com Hakkında

Tepkini Göster
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  alk_lad_m
  Alkışladım
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 1
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  k_zg_n_m_
  Kızgınım!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir