featured

2019 Temmuz ayında başladığımız yolculuk ile Türkiye’nin bilgi paylaşım sitesi olmayı hedefledik. Bilim, Teknoloji, Mühendislik, Programlar ve bir çok farklı konuda Bilgi paylaşımları ile kafalardaki soru işaretlerini gidermeyi istiyoruz.

Sloganımız : Bilgi Paylaştıkça Çoğalır…

Araştırmayı ve bilgi paylaşmayı çok seviyoruz. Araştırdıkça öğreniyor, sizlerle bilgi paylaşırken bizde bilgileniyoruz. Bu yüzden Bilgi Paylaştıkça Çoğalır sloganı ile hareket ediyoruz. Sizlerin soruları bizim için çok değerli. Bizlere bütün yazılarımızın yorum bölümü üzerinden veya mail yoluyla her zaman ulaşabilirsiniz.

Yazarlık Sistemi

Yazar alımına açık olan sitemiz orjinal yazılara ücret ödemektedir. Bu konudaki talepleriniz ile bize ulaşabilirsiniz. Belirlediğiniz veya belirleyeceğimiz konular üzerinden %100 orjinal olmak koşulu ile arama kapasitesi yüksek konulara ücret ödüyoruz.

Gizlilik Politikası

Websitemizde hiçbir şekilde zararlı reklamlar ve virüs içeren içerikler paylaşılmamaktadır. Ziyaretçilerin yazılara yaptığı yorumlar editör onayından geçip yayınlanmaktadır. Yorumlar kısmında girilen e-posta adresleri tamamen gizli tutulmakta, kimseyle paylaşılmamaktadır. İlerleyen süreçte yorumlara cevap gelmesi durumuna karşı veritabanımızda saklanmaktadır.

İçeriklerimizin Kopyalanması

Bilgitara.com üzerindeki tüm içeriklerimizin hakkı tarafımıza ait olup emek harcanmış orjinal yazılardır. Yazılarımızı kaynak göstermeden kopyalamanız etik değildir. Lütfen kopyaladığınız metinlerde (Kaynak : bilgitara.com) şeklinde kaynak gösteriniz.

Bize Ulaşın

Bilgitara

Her türlü sorunuz, eleştiriniz, öneriniz, şikayetiniz ve reklam görüşmeleriniz için aşağıdaki mail adresinden bize ulaşabilirsiniz. Size en kısa sürede yanıt vermeye çalışacağız.

[email protected]