1. Anasayfa
 2. Genel

Null’s Brawl Nedir? Telefona Nasıl İndirilir?

Null’s Brawl Nedir? Telefona Nasıl İndirilir?

Null’s Brawl; sınırsız mücevher, sınırsız altın ve sınırsız kutu içeren, Brawl Stars oyunundan bağımsız özel bir sunucudur. Telefona indirmek için Play Store harici bir kaynaktan apk olarak indirmek gerekir.

Her oyunda olduğu gibi Brawl stars oyununda da hile kullanımı mevcuttur. Fakat bu hileyi orijinal oyun içerisinde değil dışarıdan yeni bir uygulama yükleyerek yapabiliyorsunuz.

Brawl Stars oyununu sevenlerin “Sınırsız Kaynak” kelimesini duyunca ağızları sulanıyor. Orijinal oyundan sonra en çok tercih edilen bu özel sunucuda sizi bekleyen ücretsiz sihirli kutular var. Altın ve elmas toplama zahmetinden kurtaran bu mod ile herkesin eşit bir şekilde savaştığı bir ortam yaratılabiliyor.

nulls brawl apk

Bu Modu Tercih Etmeniz İçin 4 Neden;

 1. Sınırsız kaynak,
 2. Tüm dövüşçüler ve görünümler,
 3. Bot olmadan çok oyunculu bir mod,
 4. Hızlı güncellemeler.

Null’s Brawl Apk Nasıl İndirilir?

4 basit adım ile oyunu telefonunuza kurabilirsiniz;

 1. Null’s Brawl orijinal sitesinden apk dosyasını indirin. Link Burada
 2. Apk dosyasını telefonunuza kablo ile atın (isterseniz telefonunuz üzerinden websitemize giriş yaparak direk telefona indirebilirsiniz).
 3. Dosyayı çalıştırın, yüklemek için ayarlar ve bu kaynağa izin ver üzerinden dosyaya güvenilir olduğuna dair izin vermelisiniz.
 4. Oyunu çalıştırın.

Önemli Not : Bu mod Supercell ile bağlantılı bir oyun değildir. Oyunun kopyası üzerinden oluşturulmuş özel bir sunucuya sahip bir moddur. Supercell tarafından özel olarak onaylanmaz ve Supercell bundan sorumlu olmadığını belirtmiştir.

brawl stars hile

Genel bir tavsiye : Apk dosyalarını yalnızca güvenilir yerlerden yükleyin. Bu dosya türleri Play Store’dan bağımsız olarak indirildiği için virüs içerme olasılığı mümkündür. O yüzden dikkatli olun ve her bulduğunuz linki indirmeyin. Bizim paylaştığımız link ise Null’s Brawlın orijinal sitesine ait bir bağlantıdır.

Tepkini Göster
 • 5
  sevdim
  Sevdim
 • 1
  alk_lad_m
  Alkışladım
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  k_zg_n_m_
  Kızgınım!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

 1. bilgilendime için teşekkürler. ben bu oyunu çok seviyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir