1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Anadolu TM Aktarma Merkezinin Yeri (Hepsijet)

Anadolu TM Aktarma Merkezinin Yeri (Hepsijet)

featured

Merhaba, hepsiburada üzerinden bir cep telefonu sipariş ettim ve dün itibariyle yola çıktı. Kargo hareketlerini incelediğimde “HepsiJet Anadolu Tm Aktarma Merkezi – Kargoya Verildi” olarak görünüyordu. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçtim ve Hepsijet Anadolu TM aktarma merkezinin hangi ilimizde olduğunu öğrendim.

HepsiJet Kargo Hizmeti Kaç Günde Teslim Oluyor?

Hepsijet, hepsiburada üzerinden verilen siparişleri satın alan kişiye teslim eden bir teslimat firması. Genellikle benim verdiğim siparişler hepsijet ile teslim edilecek ise max. 3-4 gün içerisinde elime ulaşıyor. Sipariş verdiğiniz zaman aralığı gün içerisinde olursa paketiniz hemen yola çıkabiliyor. Kampanya dönemlerinde ise bazen yoğunluk yaşanabiliyor ve teslimat gecikebiliyor.

2016 yılında kurulan hepsijet’in 35 ilde dağıtım noktası var. Merkezi noktası olan Anadolu TM üzerinden kargolar transfer ediliyor ve bulunduğunuz şehirdeki dağıtım noktaları üzerinden de teslimatı yapılıyor. İnternet sitesinde belirttiği kadarı ile 2000’e yakın taşıma aracı ve 50 civarı filo aracı bulunuyor.

Not : Perşembe gecesi sipariş ettiğim telefon hepsi jet ile cumartesi günü teslim edildi. Telefon ile birlikte şarj aleti de sipariş etmiştim o ise sürat kargo ile daha hızlı bir şekilde cuma günü geldi.

HepsiJet Anadolu TM Aktarma Merkezi Nerede?

hepsijet anadolu tm aktarma merkezi

Anadolu TM aktarma merkezinden çıkan kargom yolda görünüyordu, aktarma merkezinin yerini öğrenmek için müşteri hizmetlerinden destek istedim. Müşteri hizmetlerindeki yetkilinin belirttiğine göre Anadolu transfer merkezi, Kocaeli ilinde bulunmaktadır. Kocaeli ilinden çıkan kargo öncelikle muhtemelen bulunduğunuz şehirdeki dağıtım merkezine gelecek, oradan sonra dağıtıma çıkıp teslimatı gerçekleştirilecek.

Ben Ankara’da ikamet ediyorum ve siparişlerim genelde 3-4 gün içerisinde elime ulaşıyor. İstanbul’da oturanlar için bu sürenin daha kısa olacağını düşünüyorum. Teslimatınız size hala ulaşmadıysa aşağıdaki whatsapp hattından müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. İlk başta bot size bazı sorular yöneltecek kargo takip numarası vs. Onları hepsiburada>siparişlerim bölümünde bulabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz olursa aşağıdaki yorum bölümünden yardım isteyebilirsiniz.

HepsiJet Müşteri Hizmetleri İletişim – Whatsapp

hepsijet whatsapp iletişim

Hepsiburada üzerinden verdiğiniz siparişlerin ne zaman ulaştırılacağı, kargonun yeri ve daha fazlası için whatsapp üzerinden müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz. Bunun için 0549 558 03 03 numaralı telefonla iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yap