1. Anasayfa
 2. Teknoloji

Anadolu TM Aktarma Merkezinin Yeri (Hepsijet)

Anadolu TM Aktarma Merkezinin Yeri (Hepsijet)

Hepsiburada üzerinden sipariş verilen ürünlere ait kargo hareketleri bölümünde, konum Anadolu TM Aktarma Merkezi olarak görünüyor. Bir çok kişi bu konuda Anadolu TM Aktarma Merkezinin yeri neresi ve hangi ilimizde gibi sorular soruyor. Bu yazıda kendi şahsi tecrübelerimi sizlerle paylaşacağım.

Hepsiburada üzerinden bir cep telefonu sipariş ettim ve dün itibariyle yola çıktı. Kargo hareketlerini incelediğimde “HepsiJet Anadolu Tm Aktarma Merkezi – Kargoya Verildi” olarak görünüyordu. Öncelikle müşteri hizmetleri ile iletişime geçtim ve Anadolu TM aktarma merkezinin hangi ilimizde olduğunu öğrendim.

HepsiJet Kargo Kaç Günde Teslim Oluyor?

Hepsijet, hepsiburada üzerinden verilen siparişleri satın alan kişiye teslim eden bir teslimat firması. Genellikle benim verdiğim siparişler hepsijet ile teslim edilecek ise 3-4 gün içerisinde elime ulaşıyor. Sipariş verdiğiniz zaman aralığı gün içerisinde olursa paketiniz hemen yola çıkabiliyor. Kampanya dönemlerinde ise bazen yoğunluk yaşanabiliyor ve teslimat gecikebiliyor.

2016 yılında kurulan hepsijet’in 35 ilde dağıtım noktası var. Merkezi noktası olan Anadolu TM üzerinden kargolar transfer ediliyor ve bulunduğunuz şehirdeki dağıtım noktaları üzerinden de teslimatı yapılıyor. İnternet sitesinde belirttiği kadarı ile 2000’e yakın taşıma aracı ve 50 civarı filo aracı bulunuyor.

Anadolu TM Aktarma Merkezi Nerede?

hepsijet anadolu tm aktarma merkezi

Anadolu transfer merkezinden çıkan kargom yolda görünüyordu, aktarma merkezinin yerini öğrenmek için müşteri hizmetlerinden destek istedim. Müşteri hizmetlerindeki yetkilinin belirttiğine göre Anadolu TM aktarma merkezi, Kocaeli ilinde bulunmaktadır. Kocaeli ilinden çıkan kargo öncelikle muhtemelen bulunduğunuz şehirdeki dağıtım merkezine gelecek, oradan sonra dağıtıma çıkıp teslimatı gerçekleştirilecek.

Ben Ankara’da ikamet ediyorum ve siparişlerim genelde 3-4 gün içerisinde elime ulaşıyor. İstanbul’da oturanlar için bu sürenin daha kısa olacağını düşünüyorum. Teslimatınız size hala ulaşmadıysa aşağıdaki whatsapp hattından müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. İlk başta bot size bazı sorular yöneltecek kargo takip numarası vs. Onları hepsiburada>siparişlerim bölümünde bulabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz olursa aşağıdaki yorum bölümünden yardım isteyebilirsiniz.

Avrupa TM Aktarma Merkezi Nerede?

Avrupa TM aktarım merkezinin yeri, İstanbul’un Avrupa yakası tarafında Esenyurt mevkiinde yer almaktadır.

HepsiJet Müşteri Hizmetleri İletişim – Whatsapp

hepsijet whatsapp iletişim

Hepsiburada üzerinden verdiğiniz siparişlerin ne zaman ulaştırılacağı, kargonun yeri ve daha fazlası için whatsapp üzerinden müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz. Bunun için 0549 558 03 03 numaralı telefonla iletişime geçebilirsiniz.

Google yorumlar üzerinde genel olarak hepsijet şubelerinin yorumlarını okudum. Fakat pek iç açıcı yorumlar ile karşılaşmadım. Umarım bu yazı vasıtası ile hepsijet yetkilileri kendilerine çeki düzen verirler.

Anadolu transfer merkezi, hepsijet ve diğer konulardaki sorularınız için yorum kısmında sorularınızı sorabilirsiniz. Şahsi tecrübelerimle yardımcı olamaya çalışacağım.

Tepkini Göster
 • 50
  sevdim
  Sevdim
 • 17
  alk_lad_m
  Alkışladım
 • 4
  e_lendim
  Eğlendim
 • 12
  _rendim
  İğrendim
 • 5
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 32
  k_zg_n_m_
  Kızgınım!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir