1. Anasayfa
 2. Autocad

Autocad Öğrenci Sürümü İndir [1 Yıl Ücretsiz]

Autocad Öğrenci Sürümü İndir [1 Yıl Ücretsiz]

Mimarların ve mühendislerin vazgeçilmezi olan ve ücretsiz edinebileceğiniz Autocad öğrenci sürümü indirme yöntemini sizlerle paylaşacağız. Bu yöntemi kullanarak Autocad öğrenci sürümüne 1 yıl sahip olabilecek, programını öğrenebilecek ve iş bulma potansiyelinizi artırabileceksiniz.

Autodesk firmasının en gözde programı olan Autocad, bilgisayar destekli bir CAD yazılımıdır. İlk olarak 1982 yılında tasarım sektörünün önünü açan bu yazılım, dünyada milyonlarca kişi tarafından bilinmekte ve aktif olarak kullanılmaktadır.

autocad indir

Günümüz gelişen teknolojileri ile birlikte inşaat ve imalat sektörünün yapı taşlarından olan Autocad programı bir marka olmuş ve piyasanın öncüsü konumunda yerini almıştır. 2 boyutlu ve 3 boyutlu çizim olanağı bulunan, modelleme ve tasarım imkanı sunan Autocad programı, mimarlar ve mühendisler için olmazsa olmaz ve bilinmesi gereken programlar içerisindedir.

Öğrenciler ve Eğitimciler İçin Ücretsiz Kullanım İmkanı

Dolar kuruna bağlı olarak fiyatı yüksek meblağlara ulaşan Autocad programını aslında ücretsiz olarak edinmeniz mümkün. Ancak bunun için öğrenci veya eğitimci olmanız gerekmekte. Öğrenci lisansı ile tüm imkanlara sahip olacağınız

Eğer öğrenci veya eğitimci değilseniz aşağıdan 1 aylık deneme sürümü ile bilgisayarınıza Autocad indirebilirsiniz. Alternatif olarak ücretsiz Autocad alternatifi programları deneyebilirsiniz.

thumbnail
Önerilen Yazı
Autocad Başlangıç Çizimleri İçin 10 Örnek Çizim

Autocad Öğrenci Sürümü Ücretsiz İndir

 1. İlk olarak aşağıdaki bağlantı üzerinden Autodesk öğrenci ve eğitim yazılımı bağlantısına gidin.
  Autocad Öğrenci Sürümü İndir
 2. Şimdi başlayın “Get Started” tuşuna basarak Autodesk’e üye olun. Zaten bir üyeliğiniz var ise “Oturum Aç” yazısına tıklayın.
 3. Ülke bölümünde “Türkiye”, eğitimdeki rolü bölümüne öğrenci veya eğitimci, kurum türüne üniversite veya lise, son olarak doğum tarihinizi girerek ilerleyin.
 4. Hesap oluşturma alanında adınızı, soyadınızı, e-posta adresinizi (2 defa) ve belirleyeceğiniz parolanızı girerek kayıt işlemine devam edin.
 5. Mailinizi kontrol edin ve gelen link üzerinden onay verin.
 6. Açılan sayfada okul bilgilerinizi girmeniz gerekmekte, eğer okulunuz listede mevcut değilse “okulum listede yok” seçeneğini seçin.
 7. Eğitim alanında mimarlık veya mühendislik alanını seçebilirsiniz.
 8. Okul kayıt tarihinizi ve mezun olacağınız tarihi girin.
 9. Kaydınız tamamlandıktan sonra yukarıdaki verdiğim linke tekrar dönün. Üyeliğiniz ile giriş yapmış durumdayken işletim sisteminizi seçip Autocad indir bağlantısını kullanarak programı indirmeye başlayın.
 10. Mail adresinizi kontrol edin ve mailinize gelen serial numberı programı yüklerken kullanın.

Autocad 1 Aylık Ücretsiz Deneme Sürümü

Eğer öğrenci veya eğitimci değilseniz 1 aylık ücretsiz sürüm ile Autocad indirebilirsiniz. Bunun için aşağıdaki bağlantıyı kullanarak 30 gün boyunca Autocad programını ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Autocad indir – 1 ay ücretsiz

Autocad Tamamen Ücretsiz Görüntüleme Sürümü

Eğer çizim yapmayacaksanız ve sadece size gelen projeleri incelemek istiyorsanız Autodesk viewer (görüntüleme sürümü) işinizi görecektir. Bunun için aşağıdaki bağlantı üzerinden giriş yapıp/kayıt olup dwg veya dxf uzantılı dosyalarınızı açıp inceleyebilirsiniz.

Autocad indir – Görüntüleme Sürümü

thumbnail
Önerilen Yazı
Revit İndir – Öğrenci Sürümü 3 Yıl Ücretsiz

Tepkini Göster
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  alk_lad_m
  Alkışladım
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  k_zg_n_m_
  Kızgınım!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir