1. Ana Sayfa
 2. Programlar
 3. Revit Öğrenci Sürümü İndir – 3 Yıl Ücretsiz

Revit Öğrenci Sürümü İndir – 3 Yıl Ücretsiz

revit indir

Mimarlar ve mühendisler için son dönemin popüler programı olan Autodesk Revit’i öğrenci sürümü ile ücretsiz olarak edinebilirsiniz…

Revit programı, konsept aşamadan uygulama projelerine kadar, koordinasyonlu ve modelleme tabanlı ilerleme imkanı sunan, bina bilgi modellemesi (BIM) programıdır. Yeni sürümleri ile birlikte Mimari, Mekanik, Elektrik ve Statik (Architecture, MEP ve Structure) versiyonlarını tek bir pakette sunar.

Öğrenciler ve Eğitimciler İçin 3 Yıl Ücretsiz Kullanım İmkanı

Özellikle shop drawing (koordinasyon) projelerinde oldukça işe yarayan, 3 boyutlu çakıştırma imkanı sunan Revit programını indirmek için ciddi rakamlar ödemeniz gerekir. Abonelik sistemine geçen Autodesk firması, öğrenci ve eğitimcilere ciddi anlamda önem veriyor. Bu nedenle 3 yıl ücretsiz kullanım imkanı veriyor.

Bir üniversitede okuyorsanız, sektörde iş arıyorsanız ve staj yapıyorsanız Revit programı dikkatinizi çekmiştir. Öyle ki iş ararken sizi 1 adım önce geçirecek olan bu programın 3 yıl ücretsiz kullanım hakkını edinmek için tek yapmanız gereken aşağıdaki adımları takip ederek, üyelik açmak ve programı bilgisayarınıza indirmek.

Revit Öğrenci Versiyonu İndir – 3 Yıl Ücretsiz

 1. İlk Olarak aşağıdaki adrese tıklayın ve Revit öğrenci sürümü sayfasına gidin.
  Revit Öğrenci Sürümü İndir
 2. Açılan sayfada üyelik girişi yapmanız veya Autodesk’e üye olmanız gerekmektedir. Üye değilseniz “I need an account CREATE ACCOUNT” düğmesine tıklayın.
 3. Country bölümünde “Turkey”, Educational Role bölümünde “Student”, Institution Type bölümünde Lise için “High School”, Üniversite için “University” seçin. Date of Birth bölümüne doğum tarihinizi girin.
 4. İlerleyen sayfada isminizi soyisminizi, e-mail adresinizi – 2 defa ve şifrenizi girin.
 5. Mailinizi kontrol edin ve maili onaylayın.
 6. Açılan sayfada, okul bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. Okul ismini girin, eğer bulamıyorsanız “can’t find school” seçeneğini seçin.
 7. Area of study bölümünde Architecture, Engineering & Construction seçebilirsiniz.
 8. Kayıt tarihinizi ve mezun olacağınızı tarihi girin.
 9. Yukarıdaki indirme linkine tekrar dönün ve aşağıda versiyon, işletim sistemi ve dil girişi yaparak “Install Now” tuşu ile programı bilgisayarınıza indirin.
 10. Mailinizi kontrol edin mailinize gelecek serial numberı indirdiğiniz programa girin.

Revit Deneme Sürümü İndir – 1 Ay Ücretsiz

Eğer öğrenci veya eğitimci değilseniz 1 aylık ücretsiz deneme ile programı bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Aşağıdaki adrese tıklayın ve açılan sayfada “Download Free Trial” tuşu ile programı bilgisayarınıza indirin.

Revit Deneme Sürümü İndir

Revit Görüntüleme Sürümü İndir – Ücretsiz

1- Eğer çizim değilde sadece görüntüleme ve inceleme işlemi yapacaksanız Autodesk viewer sizin işinizi görecektir. Bunun için aşağıdaki adrese gidip programı indirebilirsiniz.

Autodesk Viewer İndir

Yorum Yap