1. Anasayfa
 2. Revit

Revit İndir – Öğrenci Sürümü 3 Yıl Ücretsiz

Revit İndir – Öğrenci Sürümü 3 Yıl Ücretsiz

Mimarlar ve mühendisler için son dönemin en popüler programı olan program; Autodesk Revit indir. Öğrenci sürümü ile programı ücretsiz indirebilirsiniz. Revit öğrenci sürümü, öğrenme aşamasında size katkı sağlayacak ve tasarım sektöründe iş bulma potansiyelinizi artıracak düzeydedir…

Revit programı, konsept aşamadan uygulama projelerine kadar, koordinasyonlu ve modelleme tabanlı ilerleme imkanı sunan, bina bilgi modellemesi (BIM) programıdır. Yeni sürümleri ile birlikte Mimari, Mekanik, Elektrik ve Statik (Architecture, MEP ve Structure) versiyonlarını tek bir pakette sunar.

Öğrenciler ve Eğitimciler İçin 3 Yıl Ücretsiz Kullanım İmkanı

Özellikle shop drawing (koordinasyon) projelerinde oldukça işe yarayan, 3 boyutlu çakıştırma(Clash Detection) imkanı sunan, iş bulma potansiyelinizi yükselten Revit programını indirmek için normal şartlarda ciddi rakamlar ödemeniz gerekir. Autodesk yazılımları dolar kuru üzerinden satılıyorken ve dolar kuru yükselmeye devam ederken öğrencilerin programı edinmesi zor olabilir.

revit indir

Daha kolay bir ödeme yöntemi ile abonelik sistemine geçen Autodesk firması, öğrenci ve eğitimcilere ciddi anlamda önem veriyor. Bu nedenle Autodesk revit programını 3 yıl ücretsiz kullanım imkanı veriyor. Bir üniversitede okuyorsanız, sektörde iş arıyorsanız ve staj yapıyorsanız Revit programı dikkatinizi çekmiştir. Öyle ki iş ararken sizi 1 adım önce geçirecek olan bu programın 3 yıl ücretsiz kullanım hakkını edinmek için tek yapmanız gereken aşağıdaki adımları takip ederek, üyelik açmak ve programı bilgisayarınıza indirmek.

Revit İndir – Öğrenci Sürümü 3 Yıl Ücretsiz

 1. İlk Olarak aşağıdaki adrese tıklayın ve Revit öğrenci sürümü sayfasına gidin.
  Revit İndir Öğrenci Sürümü
 2. Açılan sayfada “Get Started” tuşuna basıp Autodesk’e üye olmanız gerekmektedir. Eğer zaten üye iseniz “Already have an account Sign In” düğmesine tıklayın.
 3. Ek bilgi : Dilerseniz “Get Started” tuşunun yanındaki “How it works” yazısına basarak kayıt işleminin nasıl yapılacağını detaylı takip edebilirsiniz.
 4. Country bölümünde “Turkey”, Educational Role bölümünde “Student”, Institution Type bölümünde Lise için “High School”, Üniversite için “University” seçin. Date of Birth bölümüne doğum tarihinizi girin.
 5. İlerleyen sayfada isminizi soy isminizi, e-mail adresinizi 2 defa ve ardından şifrenizi girin.
 6. Mailinizi kontrol edin ve maili onaylayın.
 7. Açılan sayfada, okul bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. Okul ismini girin, eğer bulamıyorsanız “can’t find school” seçeneğini seçin.
 8. Area of study bölümünde Architecture, Engineering & Construction seçebilirsiniz.
 9. Kayıt tarihinizi ve mezun olacağınızı tarihi girin.
 10. Yukarıdaki indirme linkine tekrar dönün ve aşağıda versiyon, işletim sistemi ve dil girişi yaparak “Install Now” tuşu ile programı bilgisayarınıza indirin.
 11. Mailinizi kontrol edin mailinize gelecek serial numberı indirdiğiniz programa girin.

Revit İndir – 1 Ay Ücretsiz Deneme Sürümü

Eğer öğrenci veya eğitimci değilseniz 1 aylık ücretsiz deneme ile programı bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Aşağıdaki adrese tıklayın ve açılan sayfada “Download Free Trial” tuşu ile programı bilgisayarınıza indirin.

Revit İndir Deneme Sürümü

Revit İndir – Tamamen Ücretsiz Görüntüleme Sürümü

Eğer çizim değil de sadece görüntüleme ve inceleme işlemi yapacaksanız Autodesk viewer sizin işinizi görecektir. Bunun için aşağıdaki adrese gidip programı indirebilirsiniz.

Autodesk Viewer İndir

thumbnail
Önerilen Yazı
Autocad Öğrenci Sürümü İndir [1 Yıl Ücretsiz]

Tepkini Göster
 • 3
  sevdim
  Sevdim
 • 1
  alk_lad_m
  Alkışladım
 • 1
  e_lendim
  Eğlendim
 • 2
  _rendim
  İğrendim
 • 4
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 6
  k_zg_n_m_
  Kızgınım!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir