1. Anasayfa
 2. Karakter

Nasıl Bir Aşıksın? İlişki Testi

Nasıl Bir Aşıksın? İlişki Testi

Sen nasıl bir aşıksın? Tutkulu, heyecanlı ve yenilikçi mi yoksa sadık, sevdiğine bağlı ve itaatkar biri misin? Bu ilişki testi ile karakterini öğrenebilir, nasıl bir aşık olduğunu görebilirsin.

Herkesin kendine özgü bir aşk tipi vardır. Bu aynı zamanda bağlı olduğunuz kişinin karakterini de belirler. Ailenle ve arkadaşlarınla kurduğun ilişkiler aşk karakterine göre değişkenlik gösterebilir.

İlişki uzmanları aşkta 4 farklı karakter olduğunu belirtiyorlar. Bakalım en hangisi çıkacaksın…

Nasıl Bir Aşıksın Görelim

Aşağıdakilerden hangisi senin için daha önemli?

ilişki türü

İmkanın olsa hangi tatili tercih edersin?

yolculuk

Düşünmeden aşağıdaki deniz canlılarından bir tanesini seç.

deniz

Sizce aşk gerçek mi?

aşk

Aşağıdakilerden hangisi ilişkini bitirme sebebidir?

ayrılık

Aşağıdakilerden hangisi size göre küçük düşürücü?

utanç

Sence en çekici özelliğin nedir?

çekici

Nasıl Bir Aşıksın? İlişki Testi
Sen Bir Arabulucusun!

arabulucu

İnsanlarla başa çıkmakta üstüne yok. İçgüdüsel olarak başkalarının ne düşündüğünü veya ne hissettiğini biliyorsun. İnsanların yüz ifadelerini, duruşlarını ve ses tonunu anlamakta çok iyisin. Zihinsel olarak esnek düşünme yeteneğine sahipsin. Bir karar alırken onu her yönüyle tartıyor ve buna göre ilerliyorsun. Genel olarak arkadaş canlısı, diplomatik ve otantik bir yapıya sahipsin. Eğer kafa dengi birini bulursan ilişkilerin çoğu zaman kusursuz ilerliyor.
Sen Bir Yöneticisin!

yönetici

Rekabetçi bir yapın var fakat insanlara karşı oldukça yardımseversin. Zor seçimler ile karşılaştığınızda hızlı bir şekilde karar verebiliyorsun. Akla yatkın kararlar vererek mantıksal seçimler yapıyorsun. Nesnellik senin temel gücün. Her zaman ayrıntılara dikkat ediyorsun ve dikkatini tek bir şeye odaklayıp etrafındaki diğer şeylere gözünü kapatabiliyorsun. Bu yüzden bazen ilişkilerinde sorunlar yaşayabiliyorsun.
Sen Bir İlişki Mimarısın!

aşk mimarı

Sakin, sevecen ve insanlara odaklısın. Üstelik eğlenceli yapın ile arkadaş ortamı yapmakta oldukça iyisin. Bir takım içerisinde görev adamı olmak ve sadakat senin en büyük yeteneğin. Genellikle arkadaşlarına ve arkadaş grubuna karşı oldukça sadıksın. Söz konusu aile ve arkadaşlar olunca tam bir korumacı yapın var. Arkadaş seçiminde oldukça dikkatlisin fakat arkadaş edinmekten korkmuyorsun. Yakın zamanda yaptığın hataları ise aklından çıkartamıyorsun. Somut bir düşünce tarzın var ve bir çok şeye karşı hazırlıklı olmaya çalışıyorsun. Bu yüzden ilişkilerinde bazen sıkıntılar yaşayabiliyorsun.
Sen Bir Kâşifsin!

kaşifsin

Yenilikçi ve maceracı bir yapın var. Yeni insanlarla tanışmayı, yeni fikirler edinmeyi ve yeni yerler keşfetmeyi çok seviyorsun. Bağımsız olmayı ve özerkliği düşünce tarzı olarak benimsemişsin. Oldukça enerjik bir yapın var. Tempolu, hiç bitmeyen o merakınız yeni kişilerle tanışmanıza olanak sağlıyor. Bu nedenle ilişkilerinde sorunlar yaşayabiliyorsun.

thumbnail
Önerilen Yazı
Ne Kadar Kötüsün? [10 Sorulu Kişilik Testi]

Tepkini Göster
 • 6
  sevdim
  Sevdim
 • 3
  alk_lad_m
  Alkışladım
 • 3
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 3
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  k_zg_n_m_
  Kızgınım!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir