1. Ana Sayfa
  2. Bilim
  3. Osuruk Kokusunu Çiçek Gibi Kokutan Hap İcat Edildi

Osuruk Kokusunu Çiçek Gibi Kokutan Hap İcat Edildi

osuruk kokusu hap

Bu haplar ile herkesin tiksindiği osuruk kokusu artık çiçek gibi, çikolata gibi kokacak. Fransız bir firma tarafından üretilen bu haplar Christian Poincheval adlı kişi tarafından bulundu. Son yıllarda en ilginç icatlar arasına girecek bu hapların fikri ise, akşam yemeğinde misafirlerinin çıkarttığı pis kokusundan sonra oluşmuş. Osuruk kokusunu güzelleştiren bu hap dünya çapında bir çok alıcıya sahip.

osuruk kokusunu güzelleştiren hap
Osuruk Kokusu Hapı

Osuruk Kokusu Hapı İle Hoş Bir Koku Yayabilirsiniz 🙂

Bir düşünün kalabalık bir ortamda karnınız ağrıyor ve gaz çıkartmak durumundasınız. Bu haplar sayesinde ortamı hoş bir koku ile kaplayabilirsiniz. Zambak, menekşe, gül, zencefil hatta çikolata kokusu…

Üretici firmanın tavsiyesi bu hapları 2 ila 6 arasında almanızı öneriyor. Yani gün boyu ağzınıza bu haplardan sokacaksınız. Fakat bu işlem sizi ölümcül gaz kokusundan kurtarabilir 🙂 Firmanın belirttiğine göre bu haplar tamamen doğal olup kimyasal her hangi bir madde içermemektedir. Firma tarafından haplar kısaca şöyle özetleniyor : “Bu hap, 2007 yılından beri yapılan uzun araştırmalar sonucu ortaya çıkmıştır. Kokular her hangi bir durumda ortama mizah katabilme özelliği taşıyor. Bize geri dönüş yapan müşterilerimiz ise en büyük kanıtlarımızdandır.”

Osuruk Kokusunu Güzelleştiren Hap Fiyatı

Hapın fiyatı ise Amazon sitesinde 60 tanesi 150TL’ye satılıyor. Orjinal websitesinde ise ücretsiz nakliye ile 18,86€ fiyata satılıyor. Çoklu alımlarda ise firma çeşitli kampanyalar ile alıcıları artırmayı hedefliyor.

Osuruk Hapı Fiyat
Osuruk Hapı Fiyatı

Hapların satıldığı orjinal website adresi için Buraya Tıklayın.

Yorum Yap