1. Ana Sayfa
  2. Bilgi
  3. Koronavirüsten Korunmak İçin Bilgi Veren İran Sağlık Bakanı Yardımcısı Virüse Yakalandı

Koronavirüsten Korunmak İçin Bilgi Veren İran Sağlık Bakanı Yardımcısı Virüse Yakalandı

iran bakan yardımcısı

İran Sağlık Bakan Yardımcısı dün düzenlediği toplantıda koronavirüs hakkında bilgi verirken terler döktü. Virüse yakalandığını bugün sosyal medya hesabından duyurdu…

Aynı zamanda İran koronavirüsle mücadele merkezinin sözcüsü olan Sağlık Bakan Yardımcısı, İran Hükümet Sözcüsü ile birlikte düzenlediği basın toplantısında bilgilendirme yaparken ve alınması gereken önlemleri anlatırken bakan yardımcısının mendille sürekli alnındaki terini sildiği görüldü.

Konuşurken bazen duraksayan, boğazının kurumasından dolayı sesi değişen ve ara ara öksüren bakan yardımcısının hasta olduğunu kimse tahmin edemedi. Çünkü bakan yardımcısı koronavirüsten nasıl korunacağı konusunda en iyi bilgi sahibi olan veya olması gereken kişi.

iran sağlık bakan yardımcısı
Konuşma Sırasında Terleyen ve Boğazı Kuruyan İran Sağlık Bakan Yardımcısı

Bugün sosyal medya hesabından açıklamada bulunan bakan yardımcısı, yüksek ateş nedeniyle dün karantinaya alındığını ve virüs testi yapıldığını söyledi. Birkaç dakika önce test sonuçlarının çıktığını ve koronavirüse yakalandığını belirtti. Sözlerini de virüsü yeneceğimizden emin olun diyerek sözlerini bitirdi.

Bakan Yardımcısı Koronavirüse Yakalandığını Açıklarken

Kaynak : ntv.com.tr

Yorum Yap