1. Ana Sayfa
 2. Programlar
 3. Instagram Takipçi Artırma Programı – Ücretsiz

Instagram Takipçi Artırma Programı – Ücretsiz

featured

Bu program ve yöntem ile takipçiniz sayınız artacak.

Instagram üzerinden belirli bir kitleye ulaşmak, takipçi kazanmak ve keşfet bölümünde üst sıralara çıkmak bir hayli zor bir işlemdir. Instagram platformunda pazarlama işi ile uğraşanlar, ticaret yapanlar ise takipçi sayısının ne kadar önemli olduğunu bilirler. Aslında takipçi sayısı sayfamızın gücünü gösteren en büyük göstergedir. Bu yazıda sizlerle telefonunuz üzerinden nasıl takipçi artırabileceğinizi özetleyeceğim. İhtiyacınız olan tek şey ise android veya ios işlemcili bir telefon. İşte instagram takipçi artırma programı ve yöntemi.

Instagram Takipçi Artırma Programı Nasıl Çalışıyor

Bu program sayesinde Instagram’da yüksek takipçili sayfaları takip eden kişilere takip isteği gönderebiliyorsunuz. Diyelim ki bir instagram annesi sayfanız var, yüksek takipçili diğer instagram annesi sayfalarını program üzerinden arattırarak o sayfayı takip edenlere siz takip isteği yollayabiliyorsunuz. Bu istekleri ise gün içerisinde yayarak belirli zaman aralıklarına bölüştürebiliyorsunuz. Böylece karşıdaki kişi sizin takip isteğinizi görünce sayfanızı beğenirse oda sizi takip ediyor. Tamamen doğal bir yöntem fakat belli püf noktaları var yazının ilerleyen bölümlerinde açıklayacağız.

Hatta dilerseniz belli bir ücret ödeyerek yorum, beğeni gibi hizmetleri de kullanabiliyorsunuz. Aslında programın bir çok özelliği ve bunlara göre ücretli paketleri mevcut (belirli konumdaki kişileri takip etme, cinsiyete göre takip isteği yollama gibi…). Fakat ücretsiz versiyonu da işimizi görecek nitelikte.

Programı yaklaşık 4-5 aydır kullanıyorum. Herhangi bir hesap hacklenmesi durumu ile karşılaşmadım. Ama yinede içinizin rahat olması adına Instagram ayarlar bölümünde, güvenliğe girerek iki faktörlü kimlik doğrulamasını açın. Böylece hesaba başka bir cihazdan giriş yapılırken her seferinden doğrulama kodu isteyecek.

Instagram Takipçi Artırma Programı Yükle

Öncelikle play store veya app store üzerinden gerekli uygulamayı indiriyoruz. Denemelerim üzerine aşağıda belirttiğim program şu anda sürekli güncellenen ve başarılı dönüşler sağlayan programdır. Aşağıdaki linkleri kullanarak telefonunuza programı yükleyin. Programın ismi CCsoft+ , dilerseniz telefonunuzdan arattırıp yükleyebilirsiniz.
Play Store : Buraya Tıklayın
App Store : Buraya Tıklayın

 • Programı açın ve instagram hesabınızla uygulamaya giriş yapın.
 • Program açılınca sol üstte bulunan 3 çizgi kısmına basın.
instagram takipçi artırma programı
 • Açılan pencerede Instagram’da bul seçeneğine basın.
CCsoft 2
 • Şimdi arama bölümünde sayfanızla aynı nitelikte olan yüksek takipçili bir sayfayı arattırın. Ardından sayfayı seçin ve toplu işleme basın.
Instagram Takipçi Artırma Programı
 • Kişiyi takip edenleri takip et bölümüne basın.
CCsoft 4
 • Sayfayı takip edenler içerisinde kaç kişiye istek yollamak istiyorsanız buradan bir sayı belirleyin.
Instagram Takipçi Artırma Programı
 • Ardından yapmanız gereken oturup beklemek. Program otomatik olarak ayarladığınız zaman aralığı içerisinde bu kişilere takip isteği gönderecek ve size bildirim gelecektir.
 • Ayarlar bölümünden servisin aktif konumda olduğuna dikkat edin. Çalışma aralığını ve her çalışmada kaç istek göndereceğini buradan belirleyebilirsiniz. Yalnız bu sayıları çok abartmayın zira instagram takip gönderme isteğinizi engelleyebilir.
Instagram Takipçi Artırma Programı

Programı Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yukarıda da belirttiğim gibi programı kullanırken şunlara dikkat edin;

 • Çalışma aralığını çok düşük, Her çalışmadaki takip etmek etme sayısını çok yüksek tutmayın. 5 dk ve 10 takip isteği ideal bir değer.
 • Günlük çalışma saatlerini her güne yaymayın. Belli saatleri boş bırakın. Sonuçta tüm gün istek gönderirseniz Instagram bir program kullandığınızı anlayabilir.
 • Takipçi sayınız çok düşük, sayfanız çok yeni ise, instagramı çok aktif kullanmaya çalışın. Yani sık sık gönderi paylaşın, fotoğraflar beğenin ve gönderilere yorum yapın.
 • Çok fazla takip sayınız olunca takip etmeyi bırak servisini kullanarak takip ettiğiniz sayıyı düşürebilirsiniz.
 • Sayfa isminize ve profil resminize çok dikkat edin. Sonuçta takip isteği gönderdiğiniz kişi ilk olarak sizin isminize ve profil resminize bakacak.

Yorum Yap