Hal böyle olunca Pokemon GO’nun kazandırdığı milyar dolardan nasibi sadece Niantic almadı ve Pokemon temalı bir çok ürün pazarlandı.

Üçüncü parti ürünlerin de peşi sıra geldiği günümüzde ise Pokemon GO oynarken size rehber olacak bir ekran filmi üretildi.

Ekran filminin, temel özelliği ekran korumaktan bir hayli uzak olduğu ve ekranda oluşturduğu şeritlerle, oyun içerisinde yakalamak istediğiniz Pokemon’lara doğru açıyla PokeBall atmanıza referans sağladını görüyoruz.

16-08/10/supershot-go.png

Supershot GO adı ile satışa sunulan ekran filminin şuana kadar tahmin edilenden fazla sattığı da belirtiliyor.

Üstelik Geçtiğimiz Günlerde Yayınlanan Pokemon Go Ya Özel Telefon Kabı Bile Yapılmıştı size kısaca onuda anlatalım

Pokémon GO ile ilgili artık pek bir şey söylememize gerek yok.  Peki size bir soru, Pokémon’ları yakalamaya çalışırken Poké toplarını boşa harcadığınız zamanlar oluyor mu? Poké topu stoğunun yenilenmesini beklemekten sıkılan bir arkadaş, buna çözüm olarak Pokémon GO’da Pokémon’larımızı daha kolay yakalayabilmemiz için bir kılıf icat etmiş üstelik maaliyeti çok az

iphonecasepokemongo

Jon Cleaver’ın icadı ne yazık ki sadece iPhone 6 ile uyumlu. Bu telefona sahipseniz, kılıfın planlarına buradan ulaşabilirsiniz. Planlarına diyorum, çünkü kılıfı 3D yazıcıdan yazdırmanız gerekiyor. Evet biliyorum biraz meşakkatli bir durum, fakat zafere giden yolda çekilen çile kutsaldır değil mi ama?
Her Geçen gün yeni bir çılgınlıkla karşılaşırsak şaşırmamak gerekir  tabi pokemon go ile ilgili çok iyi oynamak bunlarla ilgili değil pokemon go yu indirdikten kısa bir süre sonra zaten bütün taktiklerini çözmüş olursunuz
Bu ünlü oyunu hala indirmediyseniz buyrun linkleri

İşte Pokemon Go Nasıl İndirilir
aaa

APPLE İOS : http://ios.hipstore.mobi/app/Pokemon-GO/1000007852?utm_source=teknovi&utm_medium=pokemon-go-turkiyedeki-ios-cihazlara-nasil-yuklenir

Android : http://depo-tamindir.com/apk/p/pokemon-go/p”okemon-go-0.29.0-tamindir.apk
Fakat ios da birşeyi doğrulamanız gerekiyor (uygulamayı indirdikten sonra )

Uygulama indikten sonra App Store dışı bir yerden indirdiğimiz için Ayarlar > Genel > Aygıt Yönetimi sekmelerine girmemiz gerekiyor.
Aygıt yönetimine girdikten sonra, Buradaki Testech teknology Pokemon GO’yu doğrulamamız gerek. Doğruladıktan sonra işlem tamamlanmış olacak.
Tebrikler! Pokemon Go Türkiyedeki iOS Cihazınızdan Pokemon Go’yu indirdiniz. Oyunun tadını çıkarabilirsiniz. İYİ EĞLENCELER