Akıllı Bebek Çorabı

Her gün gelişen teknoloji içerisinde artık büyük ölçüde anne bebek ürünleri de yer alıyor. 2018 yılında en iyi bebek görüntüleme ödülü alan bu ürün sayesinde yeni doğan bebeğinizin kalp atış hızını ve oksijen seviyesini görüntüleyebiliyorsunuz.

Birçok annenin doğum sonrası yaşadığı problem olan “acaba çocuğum nefes alıyor mu?”, “ya yüz üstü dönerde boğulursa.”, “emzirdikten sonra kusar boğulursa” gibi düşüncelere karşı rahatlatan bu ürün sayesinde artık rahat bir uyku çekebilirsiniz.

Akıllı çorap, kalp atış hızını, oksijen seviyelerini izliyor ve klinik olarak kanıtlanmış nabız oksimetresi ile uyuyan bebeğin ayağını sarıyor. Akıllı telefon üzerinden kontrol edilen bu üründe her şeyin yolunda olduğunu bildirmek için yeşil renkte yanıyor, eğer kalp atış hızı veya oksijen seviyeleri önceden belirlenmiş bölgeleri aşarsa ışıklar ve seslerle bildirim geliyor.

Ürünün içerisinden çıkanlar ise şu şekilde;
Akıllı Çorap
3 Kumaş çorap (0-18 Ay Boyutları)
Akıllı Çorap sensörü
Baz istasyonu
Şarj kabloları
Owlet Uygulaması

Ürün ile ilgili ayrıntılı bilgileri aşağıdaki videodan görüntüleyebilirsiniz. Ürünün fiyatı ise Haziran 2019 yılı içerisinde 199$. Detayları aşağıda belirtilen websitesi üzerinden de inceleyebilirsiniz;
www.owletcare.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir